Plastové okná VEKA


Plastové okná VEKA - Kvalita, akú si zaslúžite!

Profil plastových okien VEKA patrí medzi uznávanú svetovú značku, ktorá Vám ponúka kvalitu, akú si zaslúžite. Zabudnite na profile druhej (B) alebo tretej triedy (C), a zvoľte si aj Vy kvalitu. Profil Veka, ktorý ponúka naša spoločnosť, vyrába výlučne profil triedy A (viac o profile triedy A nájdete v časti Naše okná – často kladené otázky). Plastové okná VEKA budú slúžiť nielen Vám, ale aj Vašim deťom aj Vašim vnúčatám!

Prečo predávame plastové okná z profilu firmy VEKA?

Firma VEKA začala s výrobou plastových profilov v roku 1970. Od svojho vzniku presadzovala vysokú kvalitu a precíznosť. Vďaka tomu sa stala z malej firmy s 8 zamestnancami podnik, ktorí dnes má tisíce pracovníkov a profily dodáva do viac ako 19 krajín sveta.

  • Vďaka technologickému pokroku, medzinárodnému know-how a trvale vysokej kvalite sa stala spoločnosť VEKA svetovou jednotkou v okenných systémoch zhotovených z PVC.
  • V samotnej Spolkovej republike Nemecko má viacej než 800 partnerských prevádzok. (V Českej a Slovenskej republike viacej než 20). Viac než 1600 konštrukcií profilov VEKA pre okenné systémy, ktoré udávajú smer ďalšieho vývoja, Vám garantuje neohraničenú voľnosť pri návrhu Vašich okien a dverí.
  • Rozsiahly výber rámov, priečok a doplnkových profilov, umožňuje štýlovú okennú architektúru a vzorové riešenia i v oblasti renovácii. Veľký výber atraktívnych farieb Vám dáva dostatočný priestor uplatniť zaujímavé optické akcenty systému VEKA. Okenné a dverové systémy VEKA sa vyrábajú z odolného, dlhodobo osvedčeného materiálu, ktorý si uchováva svoju kvalitu.
Obrázok
Perfectline – 5 komorový hranatý

Plastové okná so systémom Perfectline – 5 hranatý, klasický , klasický systém novej generácie Plastové okná zo systému Perfectline – 5 komorový hranatý konštrukčnej hĺbke 70 mm so svojím sebavedomím vedením línií zahájil novú éru v designu pre firmu VEKA. Nová exkluzívna úprava profilov s jasným vedením línií so skosenými hranami sa sebavedome odlišuje od designu okien s guľatými hranami a je absolútne prémiovou alternatívou pre všetkých, ktorí vďaka zvláštnemu prevedeniu systému chcú zdôrazniť svoju individualitu. Neobvyklá optika je doplnená tesnením krídla a osadzovacieho profilu v elegantnom čiernom alebo šedom prevedení (bez príplatku).

Obrázok
Perfectline – 5 komorový polozaoblený

Plastové okná so systémom VEKA s polozaobleným dizajnom. Plastové okná zo systému Perfectline – 5 komorový polozaoblený v klasickom dizajne v konštrukčnej hĺbke 70 mm. Obľúbený elegantný tvar ľahko zaoblenými hranami umožňuje obzvlášť malé pohľadové šírky a vďaka neutrálnej optiky sa prispôsobuje každej situácii. Táto verzia ponúka ešte viac stability a ešte lepšie izolačné vlastnosti a predovšetkým vďaka rovnakej konštrukčnej hĺbky kompatibilitu s ostatnými 70 mm.

Obrázok
Perfectline – 5 komorový zaoblený na krídlach

Plastové okná so systémom VEKA so zaobleným dizajnom. Plastové okná zo systému Perfectline – 5 komorový zaoblený na krídlach sú novým systémom okien pre vysoké nároky na dizajn a funkčnosť. Presvedčuje svojimi guľatými, atraktívnymi tvarmi, vyváženými proporciami a dynamickou optikou. Ako všetky typy PERFECTLINE dosahuje najlepšie izolačné vlastnosti a ponúka optimálnu stabilitu vďaka 5 komorovej konštrukcii a jednotnej oceľovej výstuže pre všetky 70 mm systémy.

Obrázok
Perfectline – 5 komorový zaoblený na krídlach a na ráme

Plastové okná so systémom VEKA s extra zaobleným dizajnom. Plastové okná zo systému Perfectline – 5 komorový zaoblený na krídlach a na ráme sú novým systémom okien pre vysoké nároky na design a funkčnosť. Presvedčuje svojimi guľatými, atraktívnymi tvarmi, vyváženými proporciami a dynamickou optikou. Ako všetky typy PERFECTLINE dosahuje najlepšie izolačné vlastnosti a ponúka optimálnu stabilitu vďaka 5 komorovej konštrukcii a jednotnej oceľovej výstuže pre všetky 70 mm systémy.

Pre všetky typy PERFECTLINE

Konštrukcia: jednorámová
Profily: VEKA, päťkomorové
Materiál: profily z nárazuvzdorného PVC triedy "A" s výstuhami
Povrchová úprava: profily v kompletnej ponuke farieb a dýh imitujúcich drevo
Sklá: dvojsklo Pilkington Insulight U=1,0 + Argon
Deliace lišty: konštrukčné, medziokenné, lepené
Kovanie: Roto - štandardná výbava: blokáda chybnej polohy kľučky, mikroventilácia
Tesnenie: vysoko odolné originálne tesnenia VEKA umiestnenie v polodrážkách

Charakteristické vlastnosti: Systém VEKA je teraz v klasickom dizajne tiež v konštrukčnej hĺbke 70 mm. Okna PERFECTLINE účinne obmedzujú tepelné straty v budove a zaisťujú účinne zvukovú izoláciu, preto sú dokonalým riešením pre všetkých, ktorí v svojom domove oceňujú teplo a ticho, tvar profilov ladí s každým interiérom, nenarušuje existujúcu harmóniu a poriadok, perfektne zvolené materiály a vybavenie robia z týchto okien produkt najvyššej triedy - tento rad predstavuje najlepší pomer ceny a kvality na trhu. Sú určené pre osoby s vysokými požiadavkami na kvalitu a vzhľad.

© 2020 by TORO-Production s.r.o.. Všetky práva vyhradené.