Žalúzie


Obrázok
Obrázok
Obrázok
Horizontálne žalúzie

Žalúzie, ktoré zatieňujú interiéry a ochránia Vás i Vaše súkromie.

  • Interiérové horizontálne žalúzie patria medzi najpoužívanejšie interiérové tieniace výrobky.
  • Výhodou horizontálnej žalúzie je nízka cena, dlhá životnosť, jednoduchá obsluha a v neposlednom rade ich estetickosť.
  • Nevýhodou žalúzie sú horšie tepelno izolačné vlastnosti s porovnaním s vonkajšími roletami.
  • Moderné interiérové horizontálne žalúzie majú ovládanie riešené guličkovou retiazkou, ktorá slúži tak na naklápanie lamiel ako aj na ich vyťahovanie a spúšťanie.
  • Interiérové horizontálne žalúzie umožňujú plynule regulovať; prirodzené osvetlenie.
  • Sú vhodné na otváracie aj sklopné okná i do zimných záhrad ako aj na strešné okná.
Obrázok
Vertikálne žalúzie

Vertikálne žalúzie sú nezameniteľným bytovým doplnkom všade tam, kde sa kladie vyšší dôraz na estetický dojem interiéru.

Obzvlášť vhodné sú do reprezentačných priestorov, bánk, firiem, kancelárií, hál a pod. Spĺňajú najvyššie estetické kritériá funkčnosti a kvality aj najnáročnejšieho zákazníka.

Existujú v pestrej farebnej škále. Ovládanie je veľmi jednoduché a to pomocou šnúrky a retiazky. Vertikálne žalúzie sa skladajú z nosného profilu v bielej farbe, zvislých polyesterových lamiel zavesených na horných jazdcoch pomocou držiakov z plastu v stálofarebnom, nezrážanlivom a navyše antistatickom prevedení.

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Šnúrkové vertikálne žalúzie

Sú novinkou v oblasti interiérového tienenia!

Nový módny a moderný interiérový doplnok domácností, kancelárií, predajní, barov, kaviarní ponúka širokú pestrú paletu farieb (27 odtieňov). Jednoduchý a cenovo dostupný spôsob ako sa odlíšiť, spraviť ,dotvoriť si vlastný interiér podľa najnovších trendov a v štýlových farbách.

Patria do skupiny vertikálnych látok. Podobne ako vertikálne látkové žalúzie i základ šnúrkových vertikálnych žalúzií tvorí nosný rám- koľajnica v ktorej sa nachádzajú vodiace jazdce. Na rozdiel od látok- 127 mm a zavesených na háčiky, sú šnúrkové žalúzie široké 89mm a sú uchytené na takzvaný klip záves- jednoduchá montáž.

Fantázií sa medze nekladú, a preto je nesmiernou výhodou možnosť striedania a kombinovania farieb v žalúzii. Strapce dodávame v šírke 89 mm a dĺžke 3000 mm, takže zákazník si na mieste zvolí dĺžku, výšku strapcov a skráti na požadovaný rozmer nožnicami.

Najväčšou výhodou je bezproblémový, voľný prechod pomedzi šnúry vertikálnej žalúzie na rozdiel od klasických vertikálnych žalúzií, ktoré sú spojené retiazkou v spodnej časti a teda nie sú priechodné. Aj napriek priechodnosti je len minimálne riziko mechanického poškodenia žalúzie.

© 2020 by TORO-Production s.r.o.. Všetky práva vyhradené.