Tieniaca technika

Vonkajšie žalúzie

Vonkajšie žalúzie vytvárajú optimálne prostredie z pohľadu svetelných a tepelných podmienok. Šetria náklady na klimatizáciu a vytvárajú príjemnú klímu interiéru. Vonkajšie žalúzie účinne chránia interiér bytu pred teplom a ponúkajú možnosť regulovať množstvo slnečných lúčov, ktoré dopadajú do izby. Vonkajšie žalúzie tiež ochránia vaše súkromie.Okrem tieniacej a bezpečnostnej funkcie dotvárajú vonkajšie žalúzie vzhľad vášho domu. Dostupné sú vo viacerých prevedeniach a v mnohých farbách.

Žalúzie C80: Žalúzie C80 sú najčastejším typom žalúzii vyrábaný pre náš trh. Lamely majú tvar písmena C a sú vyrábané z valcovaného hliníka s hrúbkou 0,42mm a šírkou 80mm. Upevnené sú k nosnému profilu a vedené bočnými vodiacimi koľajnicami. Podľa želania zákazníka je možne nosný profil prekryť krycím plechom alebo je možné vyrobiť typový variant pre podomietkové prevedenie. V prípade vytiahnutia žalúzii nahor budú pod krycím plechom uchované aj lamely.

c80

Vonkajšie žalúzie Z90: Exteriérová žalúzia Z90 je technologicky najvyspelejšia vonkajšia okenná žalúzia v oblasti exteriérovej tieniacej techniky, vhodná na zatienenie rodinných domov aj administratívnych budov. Lamely široké 9 cm sú v tvare písmena Z. V zavretom stave vytvárajú lamely celistvú plochu, ktorá zaručuje dokonalé zatienenie. Guma vlisovaná po celej dĺžke lamely zvyšuje termoregulačný efekt žalúzie. Oproti žalúzii Z70 sa vonkajšie okenné žalúzie Z90 hodia na zatieňovanie väčších plôch, pretože lamely pôsobia opticky väčším dojmom. Variabilita montáže, moderný až technický dizajn a dokonalé zatienenie tvoria z tejto vonkajšej okenné žalúzie unikátny tieniaci prvok pre všetky typy objektov.

z90

Vonkajšie žalúzie Z70:Vonkajšia horizontálna žalúzia Z70 je spolu s vonkajšou žalúziou Z90 technologicky najvyspelejšia žalúzia v oblasti exteriérovej tieniacej techniky, vhodná na zatienenie rodinných domov aj administratívnych budov. Lamely široké 7 cm sú v tvare písmena Z. V zavretom stave vytvárajú lamely celistvú plochu, ktorá zaručuje dokonalé zatienenie. Guma vlisovaná po celej dĺžke lamely zvyšuje termoregulačný efekt žalúzie. Variabilita montáže, moderný až technický dizajn a dokonalé zatienenie tvoria z tejto vonkajšej okennej žalúzie unikátny tieniaci prvok pre všetky typy objektov.

z70

Vonkajšie reťazové žalúzie:Absolútna špička medzi vonkajšími žalúziami. Reťazová žalúzia je exteriérová žalúzia s bezpečnostnými prvkami, ktorá chráni objekt pred násilným vniknutím. Všetky ovládacie a bezpečnostné prvky sú skryté vo vodiacich lištách (nie sú voľne prístupné), čo znamená, že v spustenom a uzatvorenom stave nie je možné manipulovať so žalúziou zvonku. Nový, špeciálny tvar lamely zaistí, že v uzavretom stave sa lamely do seba uzamknú, úplne bez medzier. Tento typ žalúzie sa ovláda iba motoricky. Ak narazí žalúzia pri spúšťaní na prekážku, celý systém sa zablokuje a po odstránení prekážky zostáva paket lamiel stáť v mieste prekážky (nedôjde k samovoľnému pádu) a súčasne nemožno s paketom ručne manipulovať smerom nahor.

retazove zaluzie

Galéria

Načítať ďalšie

Zaujali vás naše produkty?

Vyplňte nezáväzný kontaktný formulár a my sa Vám ozveme!

©2022 Copyright | Mahagon

Created with by

Webgang Logo